آبگرمکن برقی

آبگرمکن برقی ، برای دریافت سرویس و هماهنگی با نزدیک ترین شعب ما تماس حاصل نمایید و برای بالا بردن سطح آگاهی خود مطالب سایت را مطالعه نمایید .
اسکلت و بدنه آبگرمکن های برقی شبیه آبگرمکن های نفتی بدون دود کش و یکپارچه بوده و برای گرم کردن آب از انرژی الکتریکی که می تواند با یک نیروی نسبتا متوسط آب را تا 80 درجه سانتی گراد گرم نماید استفاده میشود.

ساختمان آبگرمکن برقی

در آبگرمکن های برقی قسمت گرمکن به وسیله المنت های حرارتی که در داخل لوله های از جنس مس قرار گرفته اند آب را گرم میکنند .

در بعضی از ابگرمکن ها ی برقی المنت <هیتر> از جنس کرم نیکل و آلومینیوم بوده که درون پودر چینی یا خاک سرامیک قرا گرفته و برای محافظت در برابر رطوبت آن را درون یک محفظه فولادی جا میدهند. از آنجایی که چینی و سرامیک از قدرت عایق فوق العاده برخوردار است .

المنت باید به هیچ وجه ارتباطی نداشته ودر صورت مشاهده هر گونه اتصال بدنه بین آن دو بلا فاصله بایدالمنت تعویض شود . درآبگرمکن های جدید المنت را در داخل لوله تو خالی مسی قرار میدهند که محل <لوله بلو>ترموستات میباشد .

در نوع جدید نزدیک بودن جایگاه آن <لوله بلو>به المنت حساسیت کار ترموستات را افزایش خواهد داد . ترموستات گازی که وظیفه آن کنترل اتوماتیک حرارت میباشد . ترموستات گازی از قسمتهای زیر ساخته شده است

1-بدنه

2-فانوسک

3-لوله بلو و لوله مویی

4-اهرام پلاتین های اتصال

5-پیچ تنظیم

6-ولوم

در صورت سرد شدن آب ترموسستات عمل نموده و المنت شروع به گرم کردن آب مینماید و پس از رسیدن آب به درجه مناسب مجددا توسط ترموستات قطع میشود

شاید این نوشته ها هم برای شما کاربردی باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید