تاریخچه ایما : شرکت خدمات ساختمانی ایما واقع در تهران می باشد و از تاریخ 24/4/1384 در زمینه تاسیسات خانگی و خدمات ساختمانی فعالیت می کند .

نقطه عطف ایما : با گذشته زمان و کسب تجارب متفاوت در زمینه ساختمان به کاستی های زیادی دراین صنف پی بردیم ،از جمله : سرویس دهی نامناسب ، نبود قیمت واحد ، برخورد نا مناسب با مشتریان و از همه مهمتر نبود سیستمی که نظارت مستقیم داشته باشد بر اشخاصی که در این زمینه فعالیت می کنند ، خودمان دست به کار شدیم و بر آن شدیم با دید نو به رشته تاسیسات و خدمات ساختمانی بنگریم و هم اکنون ما (ایما) مدعی هستیم بهترین ها را در اختیار داریم تا با شما به اشتراک بگذاریم .

دلیل گسترش محبوبیت روز افزون ایما :

منعطف بودن در سرویس دهی یعنی ایما از نصب یک شیر ساده تا اجرا پروژه های عظیم و پیچیده تاسیستی و ساختمانی آماده سرویس دهی می باشد

برخوردد مناسب سرویسکار با مشتری

در اختیار داشتن افراد متخصص و علاقه مند به ساختمان که موجب بالارفتن کیفیت و خلاقیت می شود

ضمانت شرکت در برابر کار انجام شده

تهیه لوله و اتصالات و مصالح ساختمانی برای مشتری با کیفیت بالا و نازلترین قیمت

چشم انداز ایما : اولین و بزرگترین شرکت تاسیسات ساختمانی متحدی که هم به مشتریان خدمت میکند هم به کارمندان خود .

ایما به چه معناست ؟ ایما کلمه ایی لری می باشد به معنای ما .

چرا اسم ایما ؟ همان طور که گفتیم ایما به معنای ما و از اتحاد نشآت می گیرد در نتیجه گروه واژه ایما را انتخاب کرد تا علاوه بر منحصر بودنش در راستای اهدافمان باشد

مدیریت ایما : سلام بر شما مشتری عزیز من رضا قاسمی هستم ، مفتخرم در رشته ایی فعالیت میکنم که اصالتش چیزی جز خدمت رسانی به هم نوع نمی باشد ، حالا که از اهداف ایما مطلع هستید ما را در رسید به اهدافمان با اراِئه پیشنهادات و انتقادات سازنده یاری نمایید .

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید