نصب دوش حمام

نصب دوش حمام ،تاسیسات ایما ارائه کننده خدمات و نصب شیرآلات و انواع دوش می باشد ،برای برای هماهنگی و دریافت سرویس با نزدیکترین شعب ما تماس حاصل نمایید .

دوش با آبدهی 15 لیتر در دقیقه طراحی و برای شستشو در استحمام از آن استفاده میشود.دوش بر خلاف وان که آب در آن به حالت ساکن میباشد مزیت بیشتری را دارا میباشد.

دوش از شیرآلات آن وحوضچه محل ریزش آب تشکیل گردیده است .

حوضچه که معمولا به آن زیر دوش میگویند در ابعاد 70 تا80 سانتیمتر از عرض وطول بوده وعمق آن در حدود12 سانتی متر میباشد و از مواد مختلف مانند سرامیک،چینی،فایبر گلاس و چدن لعابدار ساخته و بر حسب موقعیت در کف حمام نصب میگردد و یا بر روی کف قرار میگیرد .

زیر دوشی را میتوان در محل از سیمان و کاشی به صورت دست ساز ساخت وآن را کاملا آب بندی نمود. کف زیر دوشی باید به سمت کف شور دارای شیب کمی باشد تا آب به راحتی عبور نماید و لغزنده نباشد .

به همین منظور کف را گاهی اوقات راه راه یا مشبک میسازند .

در محل کف حوضچه کف شور نصب میشود .

ولی به علت ترشح و پاشیدن ونفوذ آب ،اطراف و کناره های محل دوش باید کاملا آب بندی شدهباشد .

برای اینکه آب در سطح حمام پراکنده نشود میتوان از یک پرده از جنس ضد آب استفاده نمود و یا اینکه محل دوش را به شکل کابین مربع یا دایره مانند از فایبر گلاس شفاف پوشش داد.

قطر لوله فاضلاب زیر دوشی 40/49 میباشد.

شیر آلات دوش عبارت اند از شیرآب سرد و گرم ،علم دوش ثابت یا قابل جهت گرفتن به کمک دست ،آبپاش دوش که به سر علم وصل میشود و دسته معکوس کننده جریان آب که طرز عمل کرد آن در قسمت وان حمام شرح داده شده است..آبپاش دوش در انواع مختلف از نظر ریزش آب به صورت های متفاوتی در بازار وجود دارد .

از آن جمله سر دوش کمر تلفنی ،علاوه بر علم دوش یک سردوشی متحرک مانند گوشی تلفنی وجود دارد.
ارتفاع مخلوط : 80 تا 90 علم دوش 90 سانتی متر است.

 

شاید این نوشته ها هم برای شما کاربردی باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید